Podat přihlášku

Kontakt

Máte nějaký dotaz? Návrh na zlepšení? Nebo si chcete jen sednout na kávu? Spojte se s námi.

Adresa

Pražské humanitní gymnázium š.p.o.
Svatoslavova 333/4
140 00 Praha 4-Nusle

ID datové schránky: 7fsmwa9

Gymnázium se nachází ve třetím patře budovy.

Jak se k nám dostanete

Nejblíže k naší škole je zastávka Horky, kam se dostanete tramvají číslo 11 a 14. Druhou možností je přiblížit se metrem na zastávku Pražského povstání. Nejbližší vlakovou stanicí je pak Praha-Vršovice.

 

Kontakty na jednotlivé učitele

Jméno Pozice/předměty E-mail
Mgr. Rostislav Konopa ředitel, český jazyk konopa@phgymnazium.cz
RNDr. Hana Pokorná zástupkyně ředitele - matematika - třídní septima/třetí ročník info@phgymnazium.cz
Šárka Ondráčková asistentka ředitele ondrackova@phgymnazium.cz
Patrik Kašpárek asistent kasparek@phgymnazium.cz
Mgr. Olga Šramelová třídní - tercie B, český jazyk, výchovná poradkyně sramelova@phgymnazium.cz
Mgr. Lukáš Botek třídní - kvinta / první ročník, tělesná výchova, matematika botek@phgymnazium.cz
Mgr. Tomáš Botlík německý jazyk botlik@phgymnazium.cz
Ing. John Roger Cofie anglický jazyk (rodilý mluvčí) cofie@phgymnazium.cz
Mgr. Jiří A. Čepelák třídní – tercie A, dějepis cepelak@phgymnazium.cz
PhDr. Eduard Entler, CSc. základy společenských věd entler@phgymnazium.cz
Mgr. Jan Fryčka zeměpis frycka@phgymnazium.cz
Mgr. Mario Gradin španělský jazyk gradin@phgymnazium.cz
RNDr. Tomáš Hejnal, CSc. fyzika hejnal@phgymnazium.cz
Mgr. Hana Hollanová, Ph.D. třídní – prima B, matematika hollanova@phgymnazium.cz
PhDr. Václava Kofránková, Ph.D. dějepis kofrankova@phgymnazium.cz
Martin Kräussl anglický jazyk kraussl@phgymnazium.cz
Chaz Michael McCann rodilý mluvčí AJ mccann@phgymnazium.cz
Bc. Veronika Müllerová třídní - sekunda A, český jazyk mullerova@phgymnazium.cz
Jan Němec informační technologie a hudební výchova nemec@phgymnazium.cz
Mgr. Alexandra Paulů třídní - oktáva / čtvrtý ročník, anglický jazyk paulu@phgymnazium.cz
MgA. Markéta Píchová třídní – prima A, výtvarná výchova pichova@phgymnazium.cz
MgA. Božena Rauvolfová výtvarná výchova rauvolfova@phgymnazium.cz
Bc. Lukáš Ruml český jazyk ruml@phgymnazium.cz
Ing. Jaromír Slad matematika slad@phgymnazium.cz
Bc. Petra Sobotková třídní – kvarta, biologie a chemie sobotkova@phgymnazium.cz
Mgr. Petr Vnouček tělesná výchova - dívky vnoucek@phgymnazium.cz
Bc. Daniela Urbanová španělština urbanova@phgymnazium.cz
Mgr. Radka Kmochová český jazyk kmochova@phgymnazium.cz
Bc. Žofie Valtrová třídní – sekunda B, biologie a chemie valtrova@phgymnazium.cz
Bc. Magdalena Kučerková hudební výchova kucerkova@phgymnazium.cz

Formulář uplatnění práv (ochrana osobních údajů) - PDF ke stažení

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů PHG - PDF ke stažení

 
 
 
-->
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.