Jaro s Klokánkem

Vytvořeno: 11. 5. 2017
  Autor: Adéla Janouchová, fotografie: Bořek Čermák

Čtvrtky v Klokánku jsou pro nás již rutinou, ale ten poslední byl rozhodně jiný. Do Klokánku za námi přijel tým z Pixmanu s projektem „Jaro s Klokánkem“. Jsme moc rádi za tento projekt, protože díky konečné dražbě obrázků, které děti nakreslily ve virtuální realitě, budeme moci přispět na opravu střechy Klokánku.

Když jsme dorazili do Klokánku, super tým z Pixmanu už byl nachystaný. Program pro děti byl velmi bohatý. Každé děťátko si mohlo vyzkoušet malovat ve virtuální realitě na motivy jara a následně dostalo kartičku, kde se může podívat na svoje výtvory pomocí speciální aplikace Klokoskop. Děti, které čekaly na virtuální realitu, si mezitím hrály společně s námi na zahradě.

Tento čtvrtek nás obohatil opět o další užitečné zkušenosti. Zároveň ještě jednou děkujeme, že nás paní ředitelka omluvila ze školy, protože jsme v Klokánku měli sraz už v 11:00. Děkujeme také Bořkovi Čermákovi, který nás doprovázel jako fotograf.

Podívejte se video z celého akce.