Gratias Tibi

Vytvořeno: 12. 6. 2017
  Autor: Adéla Janouchová

Na základě účasti v projektu „KDO JINÝ?“ jsme měli tu čest zúčastnit se slavnostního galavečera předávání cen GRATIAS TIBI, které pořádá organizace Člověk v tísni.

Pro mě osobně to byl neskutečně posilující a významný večer. Byla jsem svědkem toho, že v naší zemi je nesčetný počet velkých osobností, lidí, které budeme v naší zemi potřebovat. Tak si to nenechme zkazit!

Děkuji za to, že Vy - velké osobnosti, tu jste - ať jste bez vzdělání, nebo s vysokou, ačkoliv leckdo z vás ani neměl potřebné zázemí.

Děkujeme a KDO JINÝ? Než právě my – nebo vy?

Mohlo by vás dále zajímat

číst více

Poprázdninové setkání „Kdo jiný?!“

7. 11.

První cíl dosažen!