Jsme světová škola!

Vytvořeno: 22. 6. 2017
  Autor: Mgr. Lenka Volfová

Trvalo to rok, ale přesto se to podařilo. Náš celoroční projekt s názvem JSME SI ROVNI?! nám zajistil titul Světová škola. Moc si titulu vážíme a uvědomujeme si, že je to začátek dlouhé cesty nejen k tomu titul obhájit, ale hlavně k tomu, abychom byli opravdu světovou školou.

Letošní rok jsme se zabývali rovnoprávností mužů a žen. Prokousali jsme se teorií, otestovali jsme sebe i druhé, zrealizovali jsme dotazníkové šetření mezi širokou veřejností a v neposlední řadě jsme zorganizovali i tematický den.

Celý projekt byl zakončen velmi příjemným dnem v Americkém centru, kde nás čekala spousta inspirace do dalších let v podobě závěrečných prezentací jednotlivých škol, ale nechyběla ani závěrečná evaluace projektu či sladká tečka. Děkujeme, že jsme mohli být u toho.

Mohlo by vás dále zajímat

Výsledky Scio testů - třetí ročník

13. 6.

Schůzka rodičů budoucích studentů

5. 6.

Zahradní slavnost: Mluvme spolu

4. 6.

Hledáte změnu?

Přidejte se do našeho učitelského týmu.

Otevřené pozice