Podat přihlášku

První cíl dosažen!

 
  Vytvořeno: 3. 7. 2017    
  Autor: Adéla Janouchová

Je to už několik dní, co jsme dosáhli 1. cíle s projektem Jaro v Klokánku!

Díky spolupráci Andromedy (se kterou spolupracujeme, a staly jsme se součástí jejího týmu) spolu s Pixman, vznikl projekt Jaro s Klokánkem. Díky dětským obrázkům, které děti nakreslily ve virtuální realitě (VR), jsme mohli začít vybírat peníze na portálu Hithit, kde se nám podařilo vybrat a dosáhnout cíle 50 000 Kč na opravu střechy.

Sbírka trvala 30 dní, kdy jste mohli přispět libovolnou částkou. Mohli jste si vybrat, co od nás obdržíte za dárek. Byly tam jak kartičky na prohlédnutí obrázku ve VR, ale také zakoupení jednoho obrázku z VR, obrázky a pozdravy od dětí, placky, trička s logem projektu Jaro s Klokánkem nebo piknik s vílami. Po celou dobu 30 dnů jsme se snažily co nejvíce sbírku propagovat, jak na našem Instagramu, který s holkami vedeme, tak i na facebookových stránkách.

Pro nás tato sbírka znamenala hodně, přece jenom jsme se potkávali s dětmi každý čtvrtek v místnosti, kde zrovna byla střecha špatná a zatékalo tam. Pro nás by to znamenalo zrušení čtvrtků v Klokánku během zimy a deštivých dnů.

Speciálně pro mě to bylo velmi emoční,  koukala jsem se každý den, kolik nám zbývá do konce, kdo přispěl nově atp… Moje rodina to prožívala  se mnou, takže každodenní přemlouvání rodičů, aby přispěli znovu a znovu, unavovalo jak mě, mé rodiče, ale i jejich bankovní konto.

Popravdě jsem si myslela, že vybereme částku rychleji a ne 3 dny před koncem sbírky. Kdyby každý z nás jednou vypustil ze svého dne předraženou kávu ze Starbucks, o kterou si stejně jen spálíte jazyk, tak bychom vybrali částku rychleji, ale i tak číslo částky bychom posunuli jinam.

Já osobně přispěla také, ale bohužel má částka příspěvku se hýbala trochu níže. Přece jenom mé finanční prostředky jsou omezené. Myslím, že mým přemlouváním, ať někdo přispěje, jsem musela být dosti otravná, ale děkuji osobně vám všem, kteří jste přispěli. Děkuji panu Kaniovi, který přispěl velkou částkou, ale i všem ostatním, protože i těch 50 KORUN POMŮŽE. 

Ale mé otravné a urputné přemlouvání stálo za to, nedokážu si totiž představit, že bychom se s dětmi neměli kde scházet, a že by děti přišly o všechen program vevnitř.

Děkuji ještě jednou  za sebe,  i za náš tým, i za děti z Klokánku, za projekt Jaro s klokánkem, ale i za vás všechny, kteří jste přispěli. Udělali jste dobrý skutek, a jestli jste tu noví a zjistili jste poprvé co je to AndromedaJaro s Klokánkem a projekt „Kdo jiný“, tak pomůže i váš like na facebookových stránkách  Andromedy, nebo na Instagramu Andromedy.

Slovo „děkujeme“ se používat musí, je to slušnost, ale i kdyby nebyla, TAK VÁM VŠEM DĚKUJEME.

 

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.