Suit up day na PHG!

Vytvořeno: 12. 10. 2017

Pátek 13. října je den, kdy se studenti po celém světě hodí do gala. A protože jsme světová škola, půjdeme ostatním příkladem. Tento pátek ráno otevřete skříně a vyberte z nich to nejlepší. Něco, co vás mrzí, že si můžete vzít jen jednou za rok do divadla. Prostě suit up!

Pomáhejme potřebným

Zároveň startujeme sbírku oblečení pro lidi, kteří měli v životě méně štěstí. Donést můžete trika, košile, kalhoty, sukně, kraťasy, teplé oblečení (rukavice, šály, čepice), bižuterii apod. Důležité je, aby bylo oblečení čisté a neroztrhané. Že nebude zrovna z letošní kolekce, nevadí. A pokud máte doma starý funkční telefon, který nepotřebujete, tak můžete někomu udělat dvojnásobnou radost.

Trvání sbírky: 13. – 27. října
Sběrné místo: studovna

Předem velké díky všem zapojeným!

Mohlo by vás dále zajímat

Výsledky Scio testů - třetí ročník

13. 6.

Schůzka rodičů budoucích studentů

5. 6.

Zahradní slavnost: Mluvme spolu

4. 6.

Hledáte změnu?

Přidejte se do našeho učitelského týmu.

Otevřené pozice