Podat přihlášku

Poprázdninové setkání „Kdo jiný?!“

 
  Vytvořeno: 7. 11. 2017    
  Autor: Adéla Janouchová

Byly jsme pozvány k účasti na dalším ročníku projektu „Kdo jiný?“, abychom odprezentovaly novým účastníkům naše zkušenosti. První setkání se letos konalo ve Venuši ve Švehlovce. Bylo to velice milé setkání, jako pokaždé. Tentokrát to pro nás ale bylo tak trochu jiné. Neseděly jsme jen jako diváci, měly jsme také vystoupit. Čekala nás totiž prezentace – Projekt z rychlíku. 

S holkami jsme měly docela strach, aby všechny stránky naší prezentace byly správně poskládané, abychom se nezasekly atp. Když jsme se ale postavily před všechny účastníky setkání, uvědomila jsem si, že prezentuju o našem projektu lidem, kteří se jako my před rokem rozhodli pomáhat a že můžu ovlivnit jejich rozhodnutí s jakou motivací se do projektu pustí. 

Prezentace se nám vyvedla na výbornou, shledala velký úspěch, přišla za námi dokonce i paní zástupkyně z projektu Kdo jiný?, aby nás pochválila. Udělalo nám to velikou radost.

O měsíc později jsme se dokonce dozvěděly, že nás chce Člověk v tísni za naše prezentování odměnit. Tato zpráva nás velice potěšila, uvědomily jsme si, že to je veliký posun a že se chceme posouvat ještě víc. Peníze z odměny využijeme na náš projekt. Děkujeme!zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.