Beseda s Dominikem Ferim

Vytvořeno: 9. 3. 2018

Vážení studenti, milí rodiče,

je nám ctí, že s naší školou navázal spolupráci český politik a poslanec Poslanecké sněmovny PČR, pan Dominik Feri. Studenty našeho gymnázia provede Poslaneckou sněmovnou a naváže besedou s ním. Připravte si tedy dotazy, jejichž odpovědi by vás, naše studenty zajímaly. Beseda se týká především studentů vyššího gymnázia, pokud má ale zájem se jí účastnit jakýkoli student nižšího gymnázia, nechť si připraví dotazy pro pana poslance a přinese je do ředitelny.

Termíny návštěvy v Poslanecké sněmovně jsou následující:

19.3.2018 - studenti třetího ročníku a kvarty od 8:30 hodin (odpadá dopolední výuka, odpolední výuka probíhá dle rozvrhu)

26.3.2018 - studenti druhého ročníku od 12:30 hodin (první dvě vyučovací hodiny probíhají dle rozvrhu, po té výuka odpadá)

9.4.2018 studenti prvního ročníku od 12:30 hodin  (první dvě vyučovací hodiny probíhají dle rozvrhu, po té výuka odpadá)