Anglický divadelní kroužek

Vytvořeno: 9. 3. 2018

V úterý 13. března od 14:30 do 15:30 proběhne v jazykové učebně první setkání anglického divadelního kroužku pod vedením režiséra, herce a pedagoga Jata Dhillona. Pan Dhillon spolupracoval mimo jiné s British Council, Royal Shakespeare Company, s českým překladatelem Shakespeara, Martinem Hilským, či s Francouzským lyceem v Praze. Kdo jste se ještě nepřihlásil, máte stále šanci. Stačí se zapsat ve sborovně. Tato hodina bude pouze ochutnávkou. Na ní se dohodneme, kdy se všem kurz časově nejlépe hodí.