Srdíčkové dny

Vytvořeno: 27. 3. 2018

Pomáháme srdcem

Jarní Srdíčkové dny 2018

Studenti Pražského humanitního gymnázia se třetí březnový týden zapojili do charitativní sbírky „Jarní Srdíčkové dny“, kterou pořádá veřejně prospěšná společnost Život dětem. Výtěžek z prodeje je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a je použit zejména na zakoupení různých rehabilitačních a zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, zdravotnického materiálu, speciální výživy či rehabilitačních pobytů. Tentokrát jde pomoc malé Elišce, která potřebuje rehabilitace. Děkujeme všem zúčastněným studentům z kvarty, 1. a 2. ročníku. Nejúspěšnější byly studentky kvarty – Bar Dahanová a Anna Mikčová, které na pomoc nemocným dětem vybraly 1251,- Kč.

Celkově přispěli na dobrou věc studentky a studenti školy částkou 4 437,- Kč.

Děkujeme!

Mohlo by vás dále zajímat

Květinový den

23. 5.

Republika v otázkách - 1. místo

21. 5.

Výsledky přijímacích zkoušek - 2. kolo, osmileté gymnázium

18. 5.

Přijďte se k nám podívat. Budete koukat.

Úterý 9. května 2017