Srdíčkové dny

Vytvořeno: 27. 3. 2018

Pomáháme srdcem

Jarní Srdíčkové dny 2018

Studenti Pražského humanitního gymnázia se třetí březnový týden zapojili do charitativní sbírky „Jarní Srdíčkové dny“, kterou pořádá veřejně prospěšná společnost Život dětem. Výtěžek z prodeje je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a je použit zejména na zakoupení různých rehabilitačních a zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, zdravotnického materiálu, speciální výživy či rehabilitačních pobytů. Tentokrát jde pomoc malé Elišce, která potřebuje rehabilitace. Děkujeme všem zúčastněným studentům z kvarty, 1. a 2. ročníku. Nejúspěšnější byly studentky kvarty – Bar Dahanová a Anna Mikčová, které na pomoc nemocným dětem vybraly 1251,- Kč.

Celkově přispěli na dobrou věc studentky a studenti školy částkou 4 437,- Kč.

Děkujeme!

Mohlo by vás dále zajímat

Výsledky Scio testů - třetí ročník

13. 6.

Schůzka rodičů budoucích studentů

5. 6.

Zahradní slavnost: Mluvme spolu

4. 6.

Hledáte změnu?

Přidejte se do našeho učitelského týmu.

Otevřené pozice