Podat přihlášku

Srdíčkové dny

 
  Vytvořeno: 27. 3. 2018

Pomáháme srdcem

Jarní Srdíčkové dny 2018

  

Studenti Pražského humanitního gymnázia se třetí březnový týden zapojili do charitativní sbírky „Jarní Srdíčkové dny“, kterou pořádá veřejně prospěšná společnost Život dětem. Výtěžek z prodeje je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a je použit zejména na zakoupení různých rehabilitačních a zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, zdravotnického materiálu, speciální výživy či rehabilitačních pobytů. Tentokrát jde pomoc malé Elišce, která potřebuje rehabilitace. Děkujeme všem zúčastněným studentům z kvarty, 1. a 2. ročníku. Nejúspěšnější byly studentky kvarty – Bar Dahanová a Anna Mikčová, které na pomoc nemocným dětem vybraly 1251,- Kč.

Celkově přispěli na dobrou věc studentky a studenti školy částkou 4 437,- Kč.

Děkujeme!

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.