Podat přihlášku

Třídní schůzky - 16. 4. 2018

 
  Vytvořeno: 16. 4. 2018

Vážení rodiče,


rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na poslední letošní třídní schůzky, které se konají v pondělí 16. dubna od 17:30 hodin. Probíhat budou tentokrát klasickým způsobem, tedy nejdříve se na cca čtyřicet pět minut sejdete v kmenové třídě s třídním učitelem vašeho dítěte, kde proberete organizační záležitosti a bude vám předáno kromě hodnocení formou známek i hodnocení z hlediska aktivity, plnění povinností a naplňování potenciálu vašeho dítěte. Samozřejmě vám budou zodpovězeny veškeré dotazy, které na školu, resp. třídního učitele budete mít. Po této úvodní části následuje možnost konzultací s jednotlivými vyučujícícmi. Třídní učitelé zůstávají ve svých kmenových třídách, ostatní vyučující budou ve svých kabinetech, kde je můžete navštívit.

 

Tým PHG

 

 

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.