Třídní schůzky - 16. 4. 2018

Vytvořeno: 16. 4. 2018

Vážení rodiče,

rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na poslední letošní třídní schůzky, které se konají v pondělí 16. dubna od 17:30 hodin. Probíhat budou tentokrát klasickým způsobem, tedy nejdříve se na cca čtyřicet pět minut sejdete v kmenové třídě s třídním učitelem vašeho dítěte, kde proberete organizační záležitosti a bude vám předáno kromě hodnocení formou známek i hodnocení z hlediska aktivity, plnění povinností a naplňování potenciálu vašeho dítěte. Samozřejmě vám budou zodpovězeny veškeré dotazy, které na školu, resp. třídního učitele budete mít. Po této úvodní části následuje možnost konzultací s jednotlivými vyučujícícmi. Třídní učitelé zůstávají ve svých kmenových třídách, ostatní vyučující budou ve svých kabinetech, kde je můžete navštívit.

Tým PHG

Mohlo by vás dále zajímat

Zahájení školního roku 2018/2019

28. 8.

číst více

Důležité upozornění pro rodiče a studenty

25. 8.

Výsledky Scio testů - třetí ročník

13. 6.

Hledáte změnu?

Přidejte se do našeho učitelského týmu.

Otevřené pozice