Třídní schůzky - 16. 4. 2018

Vytvořeno: 16. 4. 2018

Vážení rodiče,

rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na poslední letošní třídní schůzky, které se konají v pondělí 16. dubna od 17:30 hodin. Probíhat budou tentokrát klasickým způsobem, tedy nejdříve se na cca čtyřicet pět minut sejdete v kmenové třídě s třídním učitelem vašeho dítěte, kde proberete organizační záležitosti a bude vám předáno kromě hodnocení formou známek i hodnocení z hlediska aktivity, plnění povinností a naplňování potenciálu vašeho dítěte. Samozřejmě vám budou zodpovězeny veškeré dotazy, které na školu, resp. třídního učitele budete mít. Po této úvodní části následuje možnost konzultací s jednotlivými vyučujícícmi. Třídní učitelé zůstávají ve svých kmenových třídách, ostatní vyučující budou ve svých kabinetech, kde je můžete navštívit.

Tým PHG

Mohlo by vás dále zajímat

Velikonoční prázdniny

28. 3.

Primární prevence v sekundě

27. 3.

Srdíčkové dny

27. 3.

Přijďte se k nám podívat. Budete koukat.

Úterý 9. května 2017