Schůzka rodičů budoucích studentů

Vytvořeno: 5. 6. 2018

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na informativní schůzku pro rodiče budoucích studentů, která se bude konat v Aule, v prvním patře našeho gymnázia, a to 19. června 2018 od 17:30 hodin. Na schůzce se vám představí nový ředitel školy, dozvíte se rozdělení do tříd, dotanete informace k adaptačnímu programu apod. Ti, kteří ještě nepřinesli podepsanou smlouvu, prosím prijďte kolem 17. hodiny do sborovny gymnázia ve druhém patře, abychom stihli vyřešit formality.

Váš tým PHG