Proč pracovat na Pražském humanitním gymnáziu:

• Věříme, že vzdělávání skrze projektovou výuku a humanitní směr má smysl a připravujeme tím studenty na reálný život.
  • Vyučování u nás je založeno na demokracii a zodpovědnosti, učitelé i studenti mají velký prostor a svobodu k rozvíjení vlastních nápadů, oceňujeme překračování horizontů témat a předmětů.
  • Hledáme zkušené učitele i absolventy, kteří jsou zajímavé osobnosti, individuality i týmoví hráči. Získáte přímý a otevřený přístup vedení školy, nové kolegy a zvídavé studenty.

Pošlete nám své CV a my se vám brzy ozveme

*

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že Pražské humanitní gymnázium š.p.o. může shromažďovat, uchovávat a používat vaše údaje. Pražské humanitní gymnázium š.p.o. se zavazuje, že uvedené informace neprodá, nepronajme ani jinak neposkytne třetí straně.

-->