Projekt „Hudba pro život“ 2018-2019

Autor: Ivana Brunclíková Čiháková

Projekt „Hudba pro život“ 2018-2019

Taneční hodina pro nejmenší

Projekt je nabízen studentům nižšího gymnázia. Přihlásilo se do něj 64 studentů prim a sekund. Cílem projektu je připravit taneční hodinu pro děti z mateřské školky. Studenti pracovali ve 4 skupinách a navštívili s programem 4 mateřské školky.

Prostorná tělocvična umožnila dětem i studentům PHG veselý tanec. Všichni si velmi užívali. :)

„Čištění zubů je důležité…“ komentář našeho fotografa k choreografii písně „Když jde malý bobr spát“.

„BUM! BUM! BUM!“…opět vtipný komentář našeho fotografa. Nejen na djembe, ale i na ostatní nástroje hráli studenti, zpívali, zkrátka zajišťovali žáčkům z živou hudbu k tanci, společnému zpěvu i poslechu.

16:00 - 19:00