Návštěva Goethe Institutu

Vytvořeno: 28. 3. 2019

V pondělí, 25.2. jsem byla se septimou v rámci němčiny na návštěvě v Goethe Institutu, kde byli studenti informováni o činnosti Goethe- Institutu, a poté zhlédli německý film: "Dem Fremden begegnen". Film byl v německém jazyce s českými titulky. Po shlédnutí filmu jsme o něm v hodině němčiny diskutovali.

Goethe Instituty, jichž je v 94 zemích světa 159, podporují povědomí o německém jazyce a kultuře. Zájemci mohou navštěvovat kurzy německého jazyka a skládat certifikáty z němčiny. Goethe- Instituty disponují samozřejmě knihovnami a mají také poslání v oblasti kultury, což znamená prezentaci výtvarného umění, filmu a divadla.

16:00 - 19:00