Podat přihlášku

Christmas around Europe

 
  Vytvořeno: 18. 12. 2016

Studenti primy se v rámci anglického jazyka zapojili do mezinárodního projektu s názvem Christmas around Europe (Vánoce v Evropě). Tohoto projektu se účastnilo 22 škol ze 14 zemí Evropy.

Jejich úkolem bylo jednak vytvořit a poslat ostatním školám originální přání s textem v anglickém a českém jazyce a jednak připravit prezentaci týkající se průběhu Vánoc v České republice, popsat naše tradice a zvyky a to, jak tráví studenti svátky ve své rodině. Společně jsme vyrazili načerpat inspiraci na vánoční trhy na Staroměstském náměstí a na výstavu betlémů.

Primáni se tohoto úkolu chopili s velkým nadšením, velmi pilně pracovali na vytvoření prezentace i vánočních přáních. A výsledek stál rozhodně za to! Však posuďte sami.


Stáhněte si studentské prezentace:

   Christmas in my family
   How do we celebrate Christmas


Text i foto: Mgr. Alexandra Paulů

zpět na výpis

Mohlo by vás dále zajímat

číst více

Poprázdninové setkání „Kdo jiný?!“

7. 11.
2017

číst více

První cíl dosažen!

3. 7.
2017

číst více

Jsme světová škola!

22. 6.
2017

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

čtvrtek 8. listopadu 2018
16:00-19:00

středa 9. ledna 2019
16:00-19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.