Christmas around Europe

Vytvořeno: 18. 12. 2016

Studenti primy se v rámci anglického jazyka zapojili do mezinárodního projektu s názvem Christmas around Europe (Vánoce v Evropě). Tohoto projektu se účastnilo 22 škol ze 14 zemí Evropy.

Jejich úkolem bylo jednak vytvořit a poslat ostatním školám originální přání s textem v anglickém a českém jazyce a jednak připravit prezentaci týkající se průběhu Vánoc v České republice, popsat naše tradice a zvyky a to, jak tráví studenti svátky ve své rodině. Společně jsme vyrazili načerpat inspiraci na vánoční trhy na Staroměstském náměstí a na výstavu betlémů.

Primáni se tohoto úkolu chopili s velkým nadšením, velmi pilně pracovali na vytvoření prezentace i vánočních přáních. A výsledek stál rozhodně za to! Však posuďte sami.

Stáhněte si studentské prezentace:

Christmas in my family
   How do we celebrate Christmas