Podat přihlášku

Christmas around Europe

 
  Vytvořeno: 18. 12. 2016

Studenti primy se v rámci anglického jazyka zapojili do mezinárodního projektu s názvem Christmas around Europe (Vánoce v Evropě). Tohoto projektu se účastnilo 22 škol ze 14 zemí Evropy.

Jejich úkolem bylo jednak vytvořit a poslat ostatním školám originální přání s textem v anglickém a českém jazyce a jednak připravit prezentaci týkající se průběhu Vánoc v České republice, popsat naše tradice a zvyky a to, jak tráví studenti svátky ve své rodině. Společně jsme vyrazili načerpat inspiraci na vánoční trhy na Staroměstském náměstí a na výstavu betlémů.

Primáni se tohoto úkolu chopili s velkým nadšením, velmi pilně pracovali na vytvoření prezentace i vánočních přáních. A výsledek stál rozhodně za to! Však posuďte sami.


Stáhněte si studentské prezentace:

   Christmas in my family
   How do we celebrate Christmas


Text i foto: Mgr. Alexandra Paulů

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.