Podat přihlášku

Poděkování od Člověk v tísni

 
  Vytvořeno: 8. 1. 2017

Organizace Člověk v tísni nám poděkovala za naši intenzivní účast na projektu Kdo jiný. Níže si můžete přečíst celý text dopisu:


"Vážená paní ředitelko Pokorná,

rádi bychom tímto dopisem vyjádřili vděčnost, že se právě Vaše škola zapojila do projektu Kdo jiný?.

Jste jednou ze sedmipilotních škol, na kterých tento projekt Kdo jiný? Multikulturní výchova prostřednictvím projektového vyučování v nové a intenzivnější verzi probíhá. Snažíme se projektem v mladých lidech vzbudit větší zájem o dění v naší společnosti. Jsme rádi, že i Vaši žáci se snaží zlepšovat věci ve svém okolí a každodenním životě.

Chceme tímto poděkovat slečně Lence Volfové, která se do projektu zapojila se svými žáky a v jejich práci je podporuje. Lenka Volfová se také zúčastnila setkání v Praze, kde jsme pro všechny vyučující připravili workshopy, které jim pomohou žákovské týmy vést a motivovat k práci na projektu.

Více o tomto projektu, ale i o našich dalších aktivitách naleznete na našich webových stránkách.

Za tým Jednoho světa na školách ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný školní rok!"

Mgr. Zuzana Trachtová
Projektová koordinátorka

  Poděkování v souboru PDF

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.