Poděkování od Člověk v tísni

Vytvořeno: 8. 1. 2017

Organizace Člověk v tísni nám poděkovala za naši intenzivní účast na projektu Kdo jiný. Níže si můžete přečíst celý text dopisu:

"Vážená paní ředitelko Pokorná,

rádi bychom tímto dopisem vyjádřili vděčnost, že se právě Vaše škola zapojila do projektu Kdo jiný?.

Jste jednou ze sedmipilotních škol, na kterých tento projekt Kdo jiný? Multikulturní výchova prostřednictvím projektového vyučování v nové a intenzivnější verzi probíhá. Snažíme se projektem v mladých lidech vzbudit větší zájem o dění v naší společnosti. Jsme rádi, že i Vaši žáci se snaží zlepšovat věci ve svém okolí a každodenním životě.

Chceme tímto poděkovat slečně Lence Volfové, která se do projektu zapojila se svými žáky a v jejich práci je podporuje. Lenka Volfová se také zúčastnila setkání v Praze, kde jsme pro všechny vyučující připravili workshopy, které jim pomohou žákovské týmy vést a motivovat k práci na projektu.

Více o tomto projektu, ale i o našich dalších aktivitách naleznete na našich webových stránkách.

Za tým Jednoho světa na školách ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný školní rok!"

Mgr. Zuzana Trachtová
Projektová koordinátorka

Poděkování v souboru PDF

Mohlo by vás dále zajímat

číst více

Poprázdninové setkání „Kdo jiný?!“

7. 11.

První cíl dosažen!