Celostátní setkání projektu

Vytvořeno: 3. 1. 2017

Máme za sebou první setkání projektu Kdo jiný. Oba dny byly naplněny programem od rána až do odpoledne. Pohovořili jsme s Klárou Chvojkovou, která se účastnila projektu Hledá se LEADr., navštívili jsme inspirativní skupinu Vteřina poté z. s., jak si všechno naplánovat a jak neztrácet motivaci nám poradila Julie Machačová a my máme plné hlavy nápadů, jak postupovat dál.

Těšíme se na další odbornou konzultaci s Klárou Laurenčíkovou na MPSV a hlavně na to, až všechno představíme i vám.

Tým projektu "Kdo jiný?"