Podat přihlášku

Křest kalendáře Andromeda

 
  Vytvořeno: 4. 1. 2017

Andromeda je ve zkratce organizace, která spolupracuje s dětskými klokánky. Děti, které si prošly traumatickými zážitky, většinou nemají nikoho, komu by se mohly svěřit. A proto je tu Andromeda.

Andromeda si vychovává svoje víly a elfy, kteří následně dojíždějí za svými dětičkami a navazují s nimi kontakt.

Křest se odehrával v malé aule Karolína, o Andromedě tu zaznělo mnoho. Mluvil např. David Adam, ředitel Andromedy, či zmíněná Klára Laurenčíková. Nechyběli ani elfové a víly, kteří vyprávěli své zkušenosti s dětmi. Bylo to velmi dojemné a je krásné, že je tu někdo, kdo chce těmto dětem pomáhat. Zároveň je ale smutné, že někdo malému dítěti naopak dokáže ublížit.

Po křtu následoval raut, na kterém jsme měli možnost se seznámit s již zmiňovaným Davidem Adamem. David byl velmi milý, sdělili jsme mu naše plány i dojmy a pocity z křtu, z čehož byl nadšený a domluvili jsme se s ním na dalším setkání (dalším působení v Andromedě).

Ze křtu máme velmi dobrý pocit a jsme vděčni za umožněné setkání. Děkujeme Kláře Laurenčíkové, že nám to umožnila.

Za tým „Kdo jiný?“, Áďa Janouchová

zpět na hlavní stranu

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.