Křest kalendáře Andromeda

Vytvořeno: 4. 1. 2017

Andromeda je ve zkratce organizace, která spolupracuje s dětskými klokánky. Děti, které si prošly traumatickými zážitky, většinou nemají nikoho, komu by se mohly svěřit. A proto je tu Andromeda.

Andromeda si vychovává svoje víly a elfy, kteří následně dojíždějí za svými dětičkami a navazují s nimi kontakt.

Křest se odehrával v malé aule Karolína, o Andromedě tu zaznělo mnoho. Mluvil např. David Adam, ředitel Andromedy, či zmíněná Klára Laurenčíková. Nechyběli ani elfové a víly, kteří vyprávěli své zkušenosti s dětmi. Bylo to velmi dojemné a je krásné, že je tu někdo, kdo chce těmto dětem pomáhat. Zároveň je ale smutné, že někdo malému dítěti naopak dokáže ublížit.

Po křtu následoval raut, na kterém jsme měli možnost se seznámit s již zmiňovaným Davidem Adamem. David byl velmi milý, sdělili jsme mu naše plány i dojmy a pocity z křtu, z čehož byl nadšený a domluvili jsme se s ním na dalším setkání (dalším působení v Andromedě).

Ze křtu máme velmi dobrý pocit a jsme vděčni za umožněné setkání. Děkujeme Kláře Laurenčíkové, že nám to umožnila.

Za tým „Kdo jiný?“, Áďa Janouchová