Globální problémy lidstva

Vytvořeno: 13. 1. 2017

Žáci primy dostali za úkol libovolně zpracovat výstup na téma Globální problémy lidstva. Každý žák zpracoval svůj vlastní výstup, který poté prezentoval před celou třídou v hodinách biologie i českého jazyka. Došlo tak k propojení těchto dvou předmětů. Výsledky prací žáků byly k vidění v podobě prezentací v Powerpointu, oblíbeným výstupem se však stalo tradiční zpracování na papírovou čtvrtku.

Obsahem projektu bylo:

• úkol pro jednotlivce
  • každý žák libovolně zpracoval danou problematiku na vybrané téma
  • výsledky prezentoval před celou třídou – ústně s podporou multimédií
  • prezentace projektů probíhala na hodinách českého jazyka i biologie – propojení obou předmětů (ČJ – kultura projevu, spisovná čeština)

Text a fotografie: Mgr. Hana Netíková

Mohlo by vás dále zajímat

číst více

Poprázdninové setkání „Kdo jiný?!“

7. 11.

První cíl dosažen!