Podat přihlášku

Projekt

DofECílem programu je podpořit komplexní rozvoj schopností a dovedností mladých lidí ve věku 14 až 24 let skrze dlouhodobé a pravidelné aktivity ve čtyřech provázaných oblastech: rozvoji talentu, sportu, dobrovolnictví a dobrodružné expedici ve třech úrovních. Účastníci mohou získat při splnění programu mezinárodně uznávaný certifikát DofE – bronzový (6 měsíců plnění), stříbrný (12 měsíců plnění) a zlatý (18 měsíců plnění).

Jak se zapojit do projektu

Do programu se zapojíš dobrovolně, prostřednictvím jednoho z certifikovaných místních center programu DofE po celé České republice (viz. mapa níže). V každé takové instituci pak je k dispozici vedoucí DofE (pedagog, vedoucí kroužku atd.) , který ti se začátkem v programu pomůže.

S tímto mentorem se domluvíš na aktivitách, kterým se chceš věnovat ve čtyřech oblastech programu, a stanovíš si v každé z nich cíle, které pro tebe budou výzvou. Zvolíš si také jednu ze tří úrovní programu, které se liší časovou náročností.Co je nového


číst více

#zazijdofe

1. 6.
2017

Další projekty


Projekt

Světová škola


Projekt

Kdo jiný


Projekt

Biologie


Projekt

Matematika


Projekt

Dějepis


Projekt

Výtvarné projekty


Projekt

Zeměpis


Projekt

Přednášky


Projekt

Angličtina


Projekt

Chemie


Projekt

Fyzika


Projekt

Etika

Den otevřených dveří

na Pražském humanitním gymnáziu

Zajímá vás, jak to u nás na škole vypadá? V čem jsme jiní?
Přijďte se podívat na školu, která inspiruje, jejíž výuka stojí na laskavém přístupu ke studentům, kteří jsou podporováni vedením školy i učiteli.

středa 9. ledna 2019
16:00 - 19:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.