Výtvarné projekty

Studenti primy vytvářeli návrhy na podzimní létací draky. Aby draci byli na nebi výrazní, pracovali voskovkami a vodovými barvami. Práci si určitě užili a draci jsou vystaveni v chodbě školy proti třídě primy.

Cílem další části projektové výuky pro primu bylo naučit se vnímat svět očima malých živočichů – například hmyzu, získat znalosti o životě hmyzu – o tom, jak může vypadat svět pod zemí a těsně nad zemí, získat jiný úhel pohledu na svět.

Studenti tercie, kvarty, 1. a 2. ročníku navšítivili výstavu francouzského malíře Henriho Rousseaua v Národní galerii. Následovala diskuse nad dílem umělce, skicování fantastických krajin, kresba a malba na stěnu.

Přečtěte si více informací o našich výtvarných projektech:

Další projekty

DofE