Pro studenty se zájmem o anglický jazyk nabízíme možnost studovat duální program, který rozvíjíme ve spolupráci s American Academy Online. Po dokončení programu naši studenti získají nejen českou maturitu, ale i American High School Diploma (americká maturita), to studentům usnadní cestu na zahraniční vysoké školy.

Proč studovat duální program

Česká i americká maturita

Výuka v angličtině

Poradenství při výběru vysoké školy v zahraničí

Tematické týdny online

Flexibilní studium a individuální učební plán

Akreditováno americkým online středoškolským programem sítě škol American Academy

Jak to probíhá?

Student se v duálním programu věnuje klasické výuce na Pražském humanitním gymnáziu a k tomu minimálně 5 předmětů za školní rok studuje distančně v angličtině v rámci American Academy Online Programu.

Při studiu je k dispozici koordinátor duálního programu ale i učitelé American Academy Online.

Studium American Academy Online není časově nijak omezeno. Je možné se mu věnovat kdykoli mimo běžnou výuku nebo i o víkendu.

Studentům duálního programu navíc zdarma nabízíme poradenství o studiu na zahraničních vysokých školách, včetně pomoci s celým přijímacím procesem, vyřizováním stipendií a dalších služeb v rámci spolupráce s JK Education a jejich vzdělávacími experty.

Studenti se také třikrát ročně účastní tzv. Theme Weeks, kdy všichni studenti a koordinátoři American Academy Online spolupracují na jednom velkém projektu po celý týden. Takové projekty zahrnují např. online konference, marketingové kampaně apod. Studenti si tak osvojí schopnosti, jako je práce v týmu, projektové řízení, řešení problémů nebo digitální komunikaci.

cena Duálního programu

program zakončený ziskem AAO High School Diploma
22 000 Kč/rok

program zakončený ziskem AAO High School Certificate
16 500 Kč/rok

Přípravný ročník

Studentům 9. ročníků se zájmem o duální program nabízíme tzv. přípravný ročník, jehož cílem je upevnit jazykové znalosti studentů a připravit je na studium v cizím jazyce.

Spojte se s námi

Máte nějaké otázky ohledně duálního programu nebo studia na škole? Potřebujete se s námi spojit? Napište nám zprávu.
*Povinné údaje