Navyšujeme kapacitu Pražského humanitního gymnázia

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do 8letého a 4letého studijního programu! Vzhledem k velkému zájmu o studium na naší škole a nedostatečné kapacitě gymnázií jsme se rozhodli otevřít dveře většímu množství nadějných studentů, kteří hledají vzdělávací prostředí podporující individuální talent, kreativitu a kritické myšlení.

Naše gymnázium je více než jen škola; je to komunita, kde studenti a učitelé společně pracují na tom, aby rozvíjeli schopnosti, které přesahují tradiční akademické disciplíny. Na Pražském humanitním gymnáziu klademe důraz na projektovou výuku, podporujeme jazykové dovednosti a nabízíme široké spektrum mimoškolních aktivit, které rozšiřují obzory našich studentů.

Připojte se k nám a buďte součástí dynamického a inovativního vzdělávacího prostředí, které připravuje mladé lidi na úspěšnou a smysluplnou budoucnost.

V případě zájmu o více informací pište na info@phgymnazium.cz nebo volejte +420 703 141 131.