Studium

duálního programu

12 000 Kč / rok

Duální program

Studentům se zájmem o anglický jazyk nabízíme možnost studovat duální program, který realizujeme ve spolupráci s American Academy Online. Po úspěšném absolvování programu naši studenti získají nejen českou maturitu, ale i American High School Diploma (americká maturita), která jim usnadní cestu na zahraniční univerzity.

Proč studovat duální program

ČESKÁ I AMERICKÁ MATURITA

PROGRAM V ANGLIČTINĚ

ONLINE KLUBY

FLEXIBILNÍ STUDIUM A INDIVIDUÁLNÍ UČEBNÍ PLÁN

PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU VYSOKÉ ŠKOLY V ZAHRANIČÍ

AKREDITOVÁNO AMERICKÝM ONLINE STŘEDOŠKOLSKÝM PROGRAMEM SÍTĚ ŠKOL AMERICAN ACADEMY

Jak to probíhá

Studium duálního programu probíhá souběžně s prezenční výukou na Pražském humanitním gymnáziu. Student se věnuje předmětům, které si vybere, ve svém volném čase.

Při studiu je k dispozici koordinátor duálního programu ale i učitelé American Academy Online.

Studenti si vybírají ze dvou variant programu, a to programu zakončeného AAO High School Diploma a programu zakončeného AAO High School Certificate. Tyto varianty se liší počtem předmětů a také cenou.

Studium probíhá e-learningovou formou, není tedy časově omezeno a je možné se mu věnovat kdykoliv mimo běžnou výuku či o víkendu.

Studentům duálního programu navíc zdarma nabízíme poradenství ke studiu na zahraničních vysokých školách, včetně pomoci s celým přijímacím procesem, vyřizováním stipendií a dalších služeb v rámci spolupráce s JK Education a jejich vzdělávacími experty.

Cena duálního programu

Program zakončený AAO High School Diploma

23 500 Kč / rok

Program zakončený AAO High School Certificate

17 500 Kč / rok

Přípravný ročník

Studentům kvart (9. ročníků) nabízíme tzv. přípravný ročník duálního programu, jehož cílem je upevnit jazykové znalosti studentů a připravit je na studium v cizím jazyce.

12 000 Kč / rok

Pro další informace kontaktujte: Mgr. Alexandra Paulů